KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7428049
nr 742 8049
Skulptur
Antik, Trä, Jesus, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
6.500 kr
måndag 27 februari 2012
27/2 13:44:08
6.400 kr
27/2 15:55:29
- Klassiska